Aktualności

GMINNE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu wczorajszym Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „Sprint” zorganizował Gminne Jesienne Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja.

W dniu wczorajszym Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „Sprint” zorganizował Gminne Jesienne Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj

W zawodach wzięli udział uczestnicy ze szkół:

  •  Domaszewnica – 36 os.,
  •  Kępki – 4 os.,
  •  Sobole – 8 os.,
  •  Zakrzew – 14 os.,
  • Ulan-Majorat – 173 os. /

Rozegrano 18 biegów w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas 0 -VIII.

W zawodach wzięło udział 235 uczestników / 104 dz. + 131 chł. /.
Łączny dystans jaki pokonali to 87,8 km

Wszystkie drużyny / Szkoły Podstawowe / otrzymały dyplomy oraz puchary.

Wręczono nagrody indywidualne
  •  zwycięzca biegu otrzymał statuetkę
  • trzy pierwsze osoby w biegu otrzymały medale
  • sześć najlepszych osób w biegu dyplomy.
Zawody miały na celu:
  •  propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży,
  •  ruch na świeżym powietrzu,
  •  dostarczenie radości ze współzawodnictwa,
  •  wyłonienie najlepszych zespołów, zawodników,
  •  integracja środowiska sportowego.

 INDYWIDUALNIE NAJLEPIEJ W POSZCZEGÓLNYCH BIEGACH ZAPREZENTOWALI SIĘ:

Klasa 0 / dziewczęta /

1. Koślacz Lena SP Domaszewnica
2. Żądełek Monika SP Domaszewnica
3. Końka Karolina SP Ulan-Majorat

Klasa 0 / chłopcy /

1. Niewęgłowski Aleksander SP Ulan-Majorat
2. Mazurek Tymon SP Ulan-Majorat
3. Borychowski Jakub SP Ulan-Majorat

klasa I / dziewczęta /

1. Zofia Szczuchniak SP Domaszewnica
2. Oliwia Ksok SP Domaszewnica
3. Izdebska Paulina SP Ulan-Majorat

klasa I / chłopcy /

1. Antoni Ścioch SP Domaszewnica
2. Czarnecki Wojciech SP Ulan-Majorat
3. Raczyński Michał SP Ulan-Majorat

klasa II / dziewczęta /

1. Cichosz Kinga SP Ulan-Majorat
2. Jurkowska Agata SP Ulan-Majorat
3. Karwowska Marta SP Ulan-Majorat

klasa II / chłopcy /

1. Zakrzewski Eryk SP Ulan-Majorat
2. Rzymowski Piotr SP Domaszewnica
3. Polkowski Julian SP Ulan-Majorat

klasa III / dziewczęta /

1. Wysokińska Antonina SP Ulan-Majorat
2. Aleksandra Przybysz SP Domaszewnica
3. Milewska Zuzanna SP Ulan-Majorat

klasa III / chłopcy /

1. Szczygielski Patryk SP Ulan-Majorat
2. Bartosz Jóźwiak SP Domaszewnica
3. Polkowski Michał SP Ulan-Majorat

klasa IV / dziewczęta /

1. Jurkowska Natalia SP Ulan-Majorat
2. Zakrzewska Gabriela SP Ulan-Majorat
3. Goławska Dorota SP Ulan-Majorat

klasa IV / chłopcy /

1. Rzymowski Szymon SP Domaszewnica
2. Cichosz Piotr SP Ulan-Majorat
3. Kopański Hubert SP Sobole

klasa V / dziewczęta /

1. Wysokińska Lena SP Zakrzew
2. Maciążek Amelia SP Zakrzew
3. Polkowska Maja SP Ulan-Majorat

klasa V / chłopcy /

1. Ścioch Aleksander SP Domaszewnica
2. Goławski Dominik SP Ulan-Majorat
3. Domański Kacper SP Domaszewnica

klasa VI / dziewczęta /

1. Cichosz Aleksandra SP Ulan-Majorat
2. Izdebska Weronika SP Ulan-Majorat
3. Łazuga Julia SP Ulan-Majorat

klasa VI / chłopcy /

1. Szczygielski Adrian SP Ulan-Majorat
2. Domański Rafał SP Kępki
3. Jurek Mateusz SP Ulan-Majorat

klasa VII / dziewczęta /

1. Próchniewicz Karolina SP Ulan-Majorat
2. Nowacka Natalia SP Sobole
3. Grochowska Wiktoria SP Ulan-Majorat

klasa VII / chłopcy /

1. Zdańkowski Szymon SP Domaszewnica
2. Szczygielski Adam SP Kępki
3. Wysokiński Józef SP Zakrzew

klasa VIII / dziewczęta /

1. Zalewska Maja SP Zakrzew
2. Górska Martyna SP Ulan-Majorat
3. Cichosz Paulina SP Zakrzew

klasa VIII / chłopcy /

1. Izdebski Tomasz SP Ulan-Majorat
2. Przybysz Jakub SP Domaszewnica
3. Szczuchniak Adrian SP Domaszewnica

Impreza finansowana była ze środków:

  • Gminy Ulan-Majorat,
  • Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  • UKS „Sprint” Ulan-Majorat

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim ludziom dobrej woli zaangażowanym w przygotowanie tej plenerowej imprezy.

Skocz do treści