Aktualności

IX MIĘDZYNARODOWY – XIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SPRINT” w Ulanie – Majoracie
we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie
organizuje w dniach  28.02 – 01.03.2020 r.
IX  MIĘDZYNARODOWY – XIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
pod honorowym patronatem
Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja
Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.


W turnieju wystąpi 54 zespołów z 23 klubów sportowych z czterech województw:

  • Mazowieckie:
    • UKS „Wilanowia” Warszawa,
    • SKF „Wisław” Płock,
    • UMKS „Orlęta” Zwoleń,
    • KS „Victoria” Piaseczno,
    • UKS „Szczypiorniak” Lesznowola,
    • MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce,
    • UKS „Jedynka” Przysucha,
    • ULKS „Grom” Wieniawa,
    • UKS Zielonka2, UKS „Niedźwiadek” Węgrów
    • UKS „Szczypiorniak” Lesznowola,
    • LUKS „Lider” Winnica,  
  • Podlaskie:
    • Kadra woj. podlaskiego,
    • UKS „49” Białystok,
    • UKS „50” Białystok,
    • Akademia Małych Mistrzów,
  • Świętokrzyskie:
    • KS „PGE Vive” Kielce,
  • Lubelskie:
    • KS Azoty-Puławy,
    • Kadra woj. lubelskiego,
    • UKS „Bursa” Puławy,
    • KMKS Kraśnik,
    • UKS „Jedynka” Łuków,
    • SPR „Łukovia” Łuków,
    • UKS „Sprint” Ulan- Majorat
  • oraz drużyna z /Ukrainy/

Zawodnicy UKS „Sprint” Ulan – Majorat wystąpią w pięcioma zespołami czterech kategoriach: kategoria dzieci /dziewczęta i chłopcy/ – rocznik 2007/2008 oraz młodzik/młodziczka – rocznik 2005/2006.

Zawodnicy/zawodniczki  rywalizować  będą w  czterech kategoriach:

KATEGORIA – DZIECI /Dziewczęta – 2007/2008/

  1. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  2. UKS „50” Białystok
  3. UKS „49” Białystok
  4. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
  5. Akademia Małych Mistrzów Białystok
  6. SPR „Łukovia” I Łuków
  7. SPR „Łukovia” II Łuków
  8. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  9. LUKS „Lider” Winnica
  10. UKS „Jedynka” Przysucha
  11. KMKS Kraśnik I
  12. KMKS Kraśnik II
  13. KS „Victoria” Piaseczno
  14. ULKS „Grom” Wieniawa
  15. UKS „Jedynka” Łuków
  16. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

KATEGORIA – DZIECI /Chłopcy  – 2007/2008/

  1. Łuck – Ukraina
  2. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  3. UKS „Wilanowia” I Warszawa
  4. UKS „Wilanowia” II Warszawa
  5. Akademia Małych Mistrzów Białystok
  6. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  7. UKS „50” Białystok
  8. UKS „49” Białystok
  9. KS „PGE Vive” Kielce I
  10. KS „PGE Vive” Kielce II
  11. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
  12. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

KATEGORIA – MŁODZICZKA – 2005/2006

  1. Kadra woj. podlaskiego I
  2. Kadra woj. podlaskiego II
  3. Kadra woj. lubelskiego
  4. LUKS „Lider” Winnica
  5. ULKS „Grom” Wieniawa
  6. MKS Zielonka
  7. UKS “Bursa” Puławy
  8. KS „Victoria” Piaseczno
  9. UKS “Sprint” Ulan – Majorat
  10. UKS “Wilanowia” Warszawa

KATEGORIA – MŁODZIK – 2005/2006

  1. UKS „Bursa” I Puławy
  2. SKF “Wisła” Płock
  3. Kadra woj. podlaskiego
  4. KS „Victoria” Piaseczno
  5. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  6. UKS „Wilanowia” Warszawa
  7. UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
  8. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
  9. UKS „Jedynka” Przysucha
  10. KS „Azoty-Pułąwy”
  11. UKS „Jedynka” łuków
  12. UMKS „Orlęta” Zwoleń I
  13. UMKS „Orlęta” Zwoleń II
  14. UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
  15. UKS „Bursa” II Puławy
  16. UKS „Sprint” II Ulan-Majorat

Liczba spotkań –  162

Liczba zawodniczek i zawodników – ok. 700

Łączny czas czystej  gry  na czterech  halach sportowych –  68 godzin

Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na czterech  halach sportowych powiatu radzyńskiego i łukowskiego:

  • kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy
    • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
    • Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łukowie /kategoria dzieci
  • kategoria młodziczka i młodzik
    • I LO w Radzyniu Podlaskim
    • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim

w godzinach:

piątek /28.02.2020 r./  – 13:00 – 22:00

sobota /29.02.2020 r./ – 8:00 – 22:00

niedziela /01.03.2020 r./ – 8:00 – 15:00

1500– uroczyste zakończenie turnieju w hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie

Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy. Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej ma na celu:
– popularyzację piłki ręcznej,
– zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,
– promocja regionu,
– dostarczenie radości ze współzawodnictwa,
– wyłonienie najlepszych zespołów,
– integracja środowiska sportowego.


Turniej współfinansowany jest przez: Gminę Ulan-Majorat, Powiat Radzyński, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, sponsorów oraz indywidualnych ofiarodawców.

 


 

Skip to content