Kontakt

Ulan-Majorat 57
21-307 Ulan-Majorat
tel./fax: 83 3518069
e-mail: ug@ulanmajorat.pl

AWANS SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ULANIE DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

Podopieczne trenera Jarosława Mazurka w asyście trenera Wiesława Zienkiewicza  awansowały do finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt / klasa VII i VIII /  rozgrywanego w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2022/23”.

W Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie 13 kwietnia spotkały się najlepsze drużyny z pięciu powiatów rejonu Biała Podlaska.

Powiat radzyński reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie.

Mistrzynie powiatów w wyniku losowania podzielone zostały na dwie grupy. Szkoła Podstawowa w Ulanie-Majoracie zajmując I miejsce w swojej grupie pokonała SP NR 3 Biała Podlaska 17 : 12 oraz SP Kodeniec 16 : 9.

Ostatnim meczem w turnieju był finał rejonu, w którym spotkały się drużyny SP w Ulanie-Majoracie oraz drużyna gospodarza – SP NR 1 w Łukowie.  Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany. Zwycięską bramkę w meczu zdobywa pięć sekund przed zakończeniem meczu zawodniczka naszej drużyny – Karolina Próchniewicz ustalając wynik końcowy na 15 : 14.

Drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie po raz kolejny będzie reprezentowała rejon Biała Podlaska w finale wojewódzkim, który odbędzie się dnia 8 maja 2023 r. w Kraśniku.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Karolina Próchniewicz, Maja Bielecka, Oliwia Jurkowska, Marta Chilimoniuk, Weronika Izdebska, Aleksandra Kania, Aleksandra Cichosz, Maja Niebrzegowska, Julia Łazuga.

Gratulujemy naszej zwycięskiej ekipie, podziwiając charakter gry, wolę walki i wiarę w zwycięstwo. Dziękujemy zawodniczkom za godne reprezentowanie naszej Gminy.

costco travel​ american express travel​ faye travel insurance​ citi travel citi travel portal​ travel kingroyal giriş casibom cratosroyalbet cratosroyalbet giriş casibom giriş
Skocz do treści